tłumaczenie

Efekt fosforyzujące

Fosforyzujące kolory lakierów, które zapalają się je w ciemno
Lakier fotoluminescencyjne z profesjonalnych pigmentów o wysokiej obowiązywania do relaksu, a także estetycznego wykonania i wysoki poziom technicznego wykonania.
Te lakiery pozwalają na uzyskanie powierzchni o wysokiej luminescencji w ciemności. Produkty te spełniają zasadę RoHS i mogą być stosowane w urządzeniach elektronicznych.
Oferujemy 4 kolory pigmentu, tylko te, które dają wyniki o świetle oczekiwanego. Kolorystyka została rozszerzona sprostać dużemu wniosek i od pigmenty te zostały poddane pewne innowacje, które pozwoliły nam na zwiększenie mocy światła.

Powierzchnia wykazuje efekt świecącej już po zastosowaniu z jednej warstwy lakieru, dzięki dużej koncentracji pigmentu, jest jednak możliwe zastosowanie drugiej warstwy w celu zwiększenia emisji światła.
Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności
Do zastosowań profesjonalnych proponuje lakier w wersji nieprzezroczystej katalizowane akrylu lakier akrylowy i dwuskładnikowej wersji dla podwójnych warstw dla zastosowań, w których niezbędne jest zastosowanie błyszczącego trasparent lub miękki dotyk.
Do zastosowań prywatnych jest dostępny w wersji na bazie wody jednoskładnikowy akrylowy z bezpośrednim przyczepność do różnych podporach, a także nadające się do ścian wewnętrznych, bezwonny i nietoksyczny, który spełnia zasady LZO.
Kolory na ekranie są tylko orientacyjne.
Lakier-fosforyzujące-07 Lakier-fosforyzujące-08 Lakier-fosforyzujące-11 Lakier-fosforyzujące-16 Lakier-fosforyzujące-13 Lakier-fosforyzujące-14
W celu umożliwienia oceny skutków oraz dla małych powierzchni Zestaw testowy produkt jest dostępny, dla informacji, prosimy o kontakt z nami.
Efekt można układać z zastosowaniem starterów na:
- Drewno
- Metali (żelaza, aluminium, mosiądzu, itp ...)
- tworzywa sztuczne (ABS, ABS-PC, itp ...)
- Szkło
- Wersja dotyczy ścian wewnętrznych

Fosforyzujące żółto-zielony lakier
Jest to klasyczny w kolorze, fosforescencji wyższy zarówno pod względem chwilowego emisji, że w czasie. Jest to najbardziej skomercjalizowane produkt na rynku, ponieważ istnieją różne producentom różne oświetlenie jakości obviously.Under ma kolor prawie przezroczysty z lekkim żółto-zielonym odcieniem.
Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności Lakier fosforyzujące o wysokiej emisji światła w ciemności
Fosforyzujące pomarańczowy lakier
Z pewnością jednym z najbardziej cenionych kolorach, ponieważ eleganckiej, nowej, o wysokiej emisji. Przedstawia kolor pomarańczowy, nawet w ciągu dnia. Malowana powierzchnia jest gładka.
Fosforyzujące lakier blu
Ciekawe i elegancki kolor, idzie z turkusowy kolor na niebieski w zależności od emisji. Podświetlany na białym tle jest niemal niewidoczne z lekkim niebieskim nuance.The malowana powierzchnia jest gładka.
Fosforyzujące fioletowy lakier
Nowy i agresywny kolor, poszkodowani przez niższej emisji niż w innych kolorach. Podświetlany na białym tle jest niemal niewidoczne z lekkim fioletowym odcieniem. Malowana powierzchnia jest lekką strukturą (o uziarnieniu około 30 mikronów).
Czas trwania emisji światła lakieru fosforyzujący
Czas trwania emisji światła z powierzchni leczonych pigmenty fosforyzujące jest głównie związana z trzech czynników:
Jakość i ilość pigmentu fotoluminescencyjnego
Ponieważ produkujemy lakiery do zastosowań profesjonalnych, zatrudniamy wysokiej jakości surowców produkowanych przez uznanych na całym świecie jakościowo przemysłu. Wszystkie pigmenty fosforyzujące wykorzystywane są zarejestrowane lub wstępnie zarejestrowane zasięg i spełniają reguły RoHS.
Aby mieć dobry efekt świecącej, pigment musi istnieć w dużych ilościach, w przeciwieństwie do towarów sprzedawanych w sklepach internetowych za prywatne, przedsiębiorstwa muszą być w stanie zakończyć prace w 1 lub maksymalnych warstw 2.

Kolor tła, na którym lakier oglądały na
Kolor tła jest jednym z głównych czynników w ilości emitowanego światła: bardziej jasne tło jest bardziej światło emitowane jest silna. Z białym tle mamy maksymalne emisji, z czarnym tle minimalnej emisji.

Poziom oświetlenia powierzchni podczas ładowania i jakości ciemności podczas emisji
Emisji jest również związane z ilością światła (energii) skumulowanej, zwłaszcza dla bardzo częste światła i rozładować cycles.In generała, opłata 10 minut na pełnym świetle odpowiada maksymalnej skumulowanej energii z typowych grubości lakieru (mniej niż 60-80 mikronów suche). Ładowanie jest szybszy w przypadku oświetlenia bez filtrów UV lub w inny sposób, w którym filtracja nie jest razem.
O widoczność w ciemności, nie ma niestety wiele nieprawdziwych informacji na wyłącznie w celu sprzedaży produktu, informacje tworzenia fałszywych oczekiwań na users.When można powiedzieć, że czas trwania luminescencji jest 12 godzin często zapomnij podać jak to ma bardzo szybki upadek intensywności w pierwszych minutach 10-15, to pozostaje tylko miękki blask, który w rzeczywistości trwa kilka hours.Since produkujemy lakiery również dla aplikacji bezpieczeństwa może być lepiej wyjaśnione przez hipotezę fosforyzujące nieoczekiwanego braku światła w oświetlonej podziemia; w przypadku powierzchni, takich jak linie lub sygnałów pionowych z lakierem fosforyzującą, że dzisiejsi ludzie rozpoznają znaki pogotowia na kilka godzin, ponieważ ich oko będzie się przyzwyczaić do dark.However, jeśli osoba, która była w oświetleniu , powinna wejść w tym pokoju, po godz początkowo będzie widział ciemność tylko i późniejsze objawy w fazie niskiej emisji, na tyle jednak, aby nim kierować.

Rozmiar pigmentu fosforyzującą
W przeciwieństwie do wielu sklepów internetowych, które oferują podobne przedmioty, jesteśmy producentami specjalnych lakierów i szanujemy profesjonalne wymagania lakierowania i malowania, z bardzo cienką wielkości pigmentu i utrzymania wysokiego luminescencji. Produkty dostępne na rynku mają zwykle średni rozmiar ziarna 75 mikronów, zaś nasze produkty są między 5 i 15 mikronów, to wytłumaczyć faktem, że pigment 75 mikronów pozostawia powierzchnię chropowatą jak P80 papierem ściernym (bardzo szorstki) nie nadają się do meble, płaskie powierzchnie i ogólnie wszystkiego, co musi być dotykana. Ponadto nie są kuliste, ale zimne szlifowane i to czyni je jeszcze bardziej nieprzyjemne w dotyku. Pigmenty 75 mikronów może być również natryskiwane, z trudem, z dysz tylko 2.5 mm.
Nawet pigmenty z 45 mikronów stworzyć nierówne powierzchnie, w obu przypadkach stosowanie przejrzystych zmniejszyć dotyk jest lekarstwem nie jest wystarczające.

Różnica między fosforyzującą fluorescencyjne i lakierów
Często te dwa lakiery są mylone przez tych, którzy nie korzystali z nich wcześniej, bo o nich informacje internetowe są słabe jakości i nieprecyzyjne. Chcemy wyjaśnić w prostych słowach co to są te dwa rodzaje kolorów:
lakiery fosforyzujące: Zwany również fotoluminescencyjnym, są te, które po zażyciu światło po umieszczeniu w ciemności emitują światło niewoli.
lakiery fluorescencyjne: Lakiery w jasnych kolorach, takich jak typowe wyróżnień stosowanych w biurze
Zjawisko fosforescencją: co to jest fizycznie?
Fosforyzujące, w "widzialnym spektrum" dla ludzkiego oka, jest własnością niektórych substancji, uruchom ponownie promieniowanie świetlne otrzymał, w szczególności, aby absorbować promieniowanie w zakresie widzialnym i ultrafiolecie (niewidoczne dla ludzkiego oka) i emitują go W widoczny.
Różni się od fluorescencji, ponieważ w tym ostatnim efekt jest natychmiastowy, a kończy się, jak tylko źródło energii interruped, natomiast w fosforescencji efekt w dalszym ciągu utrzymane.
Nazwa jest ze względu na "białych", a fosforu substancji znanej od dawnych czasów do tych właściwości. Substancje stosowane obecnie są nietoksyczne i podstawa europu, dysprozu i rzadkich elementów układu okresowego.
Aby uzyskać więcej informacji na temat fluorescencji zalecamy odwiedzenie poniższych linków:
Fosforyzujące - En Wikipedii
Fosforyzujące -math.ucr.edu
Książka
Różnica między fluorescencji i fosforescencji
Nie wdając się w szczegóły, można powiedzieć, że fluorescencja i fosforescencja są bardzo podobne zjawisko, które przejawiają się w różnych porach wydaniu świetlistym exicitation powodu.

Różnica pomiędzy tymi dwoma procesami zależy od czasu uwalniania: w fluorescencji luminescencji kończy się prawie natychmiast po usunięciu źródła światła, natomiast w fosforescencji światło w dalszym ciągu mogą być emitowane, przynajmniej na krótki czas, nawet po usunięciu źródła ekscytującą ,
Oba zjawiska rozpocząć od wzbudzenia cząsteczkowym promieniowania świetlnego, bardziej skuteczne w nadfiolecie.
Aby uzyskać więcej informacji na temat różnicy między fluorescencji i fosforescencji Polecamy zwiedzanie następujące linki:
Molecole - yahooAnswer
Co jest różnica między fluorescencji oraz fosforescencji