tłumaczenie

Lakier magnetyczny

Lakierów, co pozwala przekształcić dowolną powierzchnię w tablicy magnetycznej
Sprawia ferromagnetyczne lub aktywuje do magnesów, na każdej powierzchni, chociaż z tworzywa sztucznego, metalu lub drewna.
Lakier ten zawiera cząstki żelaza i magnetytu zorientowane i nie pozwalają atakować magnesy w bardzo cienką warstwą suchego lakieru. Oczywiście, w funkcji mocy, od wagi i wielkości powierzchni styku nie będzie różnicy siły magnetycznej. W ogóle należy dać płaszcze 2-3 natryskiem (dysza 2.5 mm) i pędzlem / wałkiem, aby uzyskać dobry efekt ferromagnetyczne.
Lakier magnetyczny: dołączyć magnesy do każdej powierzchni
Na zdjęciu, tylko dla celów demonstracyjnych, znajduje się panel z drewna (MDF) z zastosowanego wykończenia magnetycznego: typowe "magnesy na lodówkę" i arkusze są przechowywane tylko przez 80 mikronów grubości. Jest to możliwe, aby zwiększyć efekt daje więcej warstw.
Produkt dostępny jest w kolorze "podstawowego magnetytu" tylko, to dlatego, że dodatek barwników lub świecki nad lakieru magnetycznego z innym lakierem kolorowym, zmniejszyć ferromagnetyczne wytrzymałość powierzchni.

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach:
- rozpuszczalnika dwuskładnikowy lakier akrylowy dla przemysłu i rzemiosła, Do aplikacji natryskowej Nadaje się również do dużych powierzchni. Oprócz zabawy "używa się meble, przedmioty i akcesoria stosuje się do wewnątrz lub na nośnikach reklamy zewnętrznej ..
- Lakier akrylowy na bazie wody, Lakier magnetyczny do rękodzieła, stoisk wystawowych i użytkowników prywatnych. Odnosi się to również metodą natrysku, ale także z wałkiem lub pędzlem, o ścianach lub odcinków ściennych. Podczas stosowania z wałkiem lub pędzlem może być konieczne nałożenie kilku warstw lakieru, ponieważ jest odłożyć mniej produktu.

Ważna uwaga: Lakier ten pozwala na stworzenie odpowiedniego dla powierzchni przylegania magnesów. W celu uzyskania efektu "magnesów na drzwiach lodówki" jest niezbędne, oprócz stosowania lakierów, wybrać dobre magnesy jakości, które mogą wspierać klasyczne "kawałki papieru".
W celu umożliwienia oceny skutków oraz dla małych powierzchni Zestaw testowy produkt jest dostępny, dla informacji, prosimy o kontakt z nami.
Na permettere la Valutazione dell'effetto e na piccole SUPERFICI. Zestaw il disponibile E 'di prova del prodotto, na informazioni nie esitate contattarci.
Efekt można układać z zastosowaniem starterów na:
- Drewno
- Metali (żelaza, aluminium, mosiądzu, itp ...)
- tworzywa sztuczne (ABS, ABS-PC, itp ...)
- Szkło
- Wersja dotyczy ścian wewnętrznych

Więcej informacji na temat zjawiska magnetyzmu powinien odwiedzić poniższe linki:
Magnes - en.wikipedia
Magnetyzm - en.wikipedia