tłumaczenie

Młotkiem lakier

Młotkiem lakierów, klasyczny elegancki i nowoczesny trójwymiarowy efekt metaliczny
Od 60 na końcu 80 lat prawie wszystkie urządzenia zostały polakierowane tego rodzaju wykończenie, które oprócz tego, że stylowy scharakteryzowano wyjątkowe właściwości: bezpośrednie przyleganie do metalu też szybkiego suszenia, a zwłaszcza młotkowanej efekt lakieru młotkiem nie ukrywać wiele wad artefaktu, który ma być malowane.
Kowal często pozostawiają śladów spawania, cięcia, zarysowania, itp ... To nierówne wykończenie ma zaletę łagodzenia wszystkich wad.
Produkt oferujemy jest jednak ewoluował i jest dostępny oprócz klasycznych kolorach z "archeologii przemysłowej", nawet w modnych kolorach biały i łącznej sumie czarny.
Z technicznego punktu widzenia lakier wykutą Cromas "ma doskonałą wiadomość dla aplikatora, był w rzeczywistości studiował wykorzystania alternatywnych produktów do klasycznych silikonów dla młotkiem, co dało doskonały efekt, ale często zobowiązują się do zmiany sprzętu i intensywne czyszczenie kabiny w celu zastosowania innych lakierów, ponieważ były bardzo inwazyjne; wykończenie w czasie pozostawiono także z powodu tych problemów.
Teraz z tej nowej formy generacji jest wystarczająco dokładne czyszczenie sprzętu używanego i kolejne powłoki nie mają schivature.
Vernice martellata effetto Metallico tridimensionale0Vernice martellata effetto Metallico tridimensionale1Vernice martellata effetto Metallico tridimensionale2Vernice martellata effetto Metallico tridimensionale3
W celu umożliwienia oceny skutków oraz dla małych powierzchni Zestaw testowy produkt jest dostępny, dla informacji, prosimy o kontakt z nami.
Efekt może być rozplanowane na:
- Drewno
- Metali (żelaza, aluminium, mosiądzu, itp ...)
- tworzywa sztuczne (ABS, ABS-PC, itp ...)
- Szkło

Więcej informacji na temat młotkiem lakieru powinny odwiedzić poniższe linki:
Młot Lakier