tłumaczenie

Efekt Glitter

Lakier z brokatem do efektu błyszczą brokatem
Lakier płatki zwykle zwane brokatu musujące są podobne do tych używanych w kosmetyce, ale bardziej odporne w rzeczywistości są przeznaczone do lakierów na bazie wody i na bazie rozpuszczalnika.
Brokatu mają kwadratowy lub sześciokątny kształt zaobserwowania przez specjalistę oka lub tylko z mikroskopem, to cienkie płytki metalowe wyjaśnione z metalizacji próżniowej i następnie zabezpieczyć w celu uzyskania wrażenia rzeczywistego metalu, a w rzeczywistości są również nazywane metalflakes.

Do zastosowań profesjonalnych są wymagane w szczególności na drewno na meble i akcesoria do umowy mebli, na metalu / tworzywa sztucznego, aby artykuły sportowe, takie jak rowery, deskorolki, kaski, itp ...

brokat-lakier-01 brokat-lakier-02
Możliwe jest mieszanka różne kolory tła, i różnych stężeń brokatu uzyskanie "iskrę" bardziej lub mniej istotny. Możliwe jest również tworzenie powierzchni, w których kolor jest brokat, który obejmuje całkowicie.
Najbardziej poszukiwane efekt, ponieważ jest to również jeden, gdzie można zobaczyć więcej błyskotliwość jest z błyszczącą jasne. Od brokat mają wymiary pomiędzy 100micron i 200micron (największy innych pigmentów), aby zapewnić wizualne wyniki profesjonalne wolimy włożyć blask w bazie dla podwójnej warstwy, a następnie położyć na błyszczący przejrzyste, to ukryć kształt małe blask i pozostawia błyszczącą powierzchnię doskonały.
Aby dowiedzieć się, jakie kolory są dostępne, proszę o kontakt.
W celu umożliwienia oceny skutków oraz dla małych powierzchni Zestaw testowy produkt jest dostępny, dla informacji, prosimy o kontakt z nami.
Efekt można układać z zastosowaniem starterów na:
- Drewno
- Metali (żelaza, aluminium, mosiądzu, itp ...)
- tworzywa sztuczne (ABS, ABS-PC, itp ...)
- Szkło
- Wersja dotyczy ścian wewnętrznych