tłumaczenie

Efekt fluorescencyjny

Fluorescencyjne lakierów, "wyróżnienia" kolory z maksymalną jasnością
Lakiery fluorescencyjne są obecnie wymagane do wielu zastosowań, szczególnie dlatego, że wygląda jak mody i modnych kolorach.
Po początkowym boomie w 80 tych, które doprowadziły do ​​zastosowania w wielu dziedzinach, takich jak znaki i bezpieczeństwa ruchu drogowego, zostały poddane ponownej ocenie na zdolność do podejmowania oryginalny i genialny nieskończoną różnorodność powierzchni.
Lakiery Cromas są woda i na bazie rozpuszczalnika nadaje się do wszystkich zastosowań, przede wszystkim dla przemysłu i rzemiosła.
fluorescencyjny-lakier-01 fluorescencyjny-lakier-02 fluorescencyjny-lakier-03 fluorescencyjny-lakier-04
Charakterystyczną kolorów fluorescencyjnych wysoki czas trwania działania stosowanego do wnętrza, fluorescencyjne kolory nie są odpowiednie dla zastosowania na wolnym powietrzu.
Zwykle lakier fluorescencyjny proponuje w nieprzezroczyste wykończenie, jest to wymagane przez rynek wersji i jeden, który daje najlepsze wyniki i jednorodność pokrycia na dużych powierzchniach.
Jest także dostępna wersja (rozplanowane w ciągu z transparentów), aby stworzyć efekt fluorescencyjny błyszczący lub miękkie w wersji touch.This ma bezpośredni spójności na wielu nośnikach, takich jak bazy poliuretanowych, podkładów epoksydowych i na bezpośrednio wspólnych, takich jak tworzywa sztuczne: ABS i ABS -PC.
Dla maksymalnego efektu, lakier fluorescencyjny wymaga białe tło.
Dostępne kolory:
Produkt prowadzi do wyników o wysokiej wytrzymałości i powtarzalny. Lakier jest odpowiedni do podparcia i różnych zastosowań, takich jak:
To również nowa woda i preparat na bazie rozpuszczalnika odpowiedniego dla dekoracji na ścianach wewnętrznych. Produkt jest odpowiedni do zastosowania na wolnym powietrzu. Kolory na ekranie są tylko orientacyjne. W celu umożliwienia oceny skutków oraz dla małych powierzchni Zestaw testowy produkt jest dostępny, dla informacji, prosimy o kontakt z nami.
Efekt można układać z zastosowaniem starterów na:
Różnica pomiędzy lakierem fluorescencyjnym i fosforyzującą.
Często te dwa lakiery są mylone przez tych, którzy nie korzystali z nich wcześniej, bo o nich informacje internetowe są słabe jakości i nieprecyzyjne. Chcemy wyjaśnić w prostych słowach co to są te dwa rodzaje kolorów:

lakiery fluorescencyjne: Lakiery w jasnych kolorach, takich jak typowe wyróżnień stosowanych w biurze
lakiery fosforyzujące: Zwany również fotoluminescencyjnym, są te, które po zażyciu światło po umieszczeniu w ciemności emitują światło niewoli.
Zjawisko fluorescencji: to, co jest fizycznie?
Fluorescencji, w "widma widzialnego" dla ludzkiego oka, jest własnością niektórych substancji, wznowienie otrzymanych promieniowanie światła, w szczególności do absorpcji promieniowania w ultrafiolecie (niewidoczny dla ludzkiego oka) i emitują ją w widoczny
Z tego powodu, fluorescencyjne kolory są tak "żywe" i pojawiają się prawie nierealne, tylko dlatego, że biorą swoją energię ze światła nie widzimy.
Wraz z rozwojem wiedzy fizyki światła i chemii organicznej zostały utworzone pigmenty z grupy chromoforowych coraz bardziej ewoluowały i specjalizuje się w "wziąć" energii w ultrafiolecie i ponownie emitują go w widoczny.
Więcej informacji na temat fluorescencji zalecamy odwiedzenie poniższych linków:
Fluorescencji - En Wikipedia
Fluorescence-phys.educ.ksu.edu
Fluorescencji - Google Książki
Różnica między fluorescencji i fosforescencji
Nie wdając się w szczegóły, można powiedzieć, że fluorescencja i fosforescencja są bardzo podobne zjawisko, które przejawiają się w różnych porach wydaniu świetlistym exicitation powodu.

Różnica pomiędzy tymi dwoma procesami zależy od czasu uwalniania: w fluorescencji luminescencji kończy się prawie natychmiast po usunięciu źródła światła, natomiast w fosforescencji światło w dalszym ciągu mogą być emitowane, przynajmniej na krótki czas, nawet po usunięciu źródła ekscytującą ,
Oba zjawiska rozpocząć od wzbudzenia cząsteczkowym promieniowania świetlnego, bardziej skuteczne w nadfiolecie.
Aby uzyskać więcej informacji na temat różnicy między fluorescencji i fosforescencji Polecamy zwiedzanie następujące linki:
Molecole - yahooAnswer
Co jest różnica między fluorescencji oraz fosforescencji