tłumaczenie

Elastyczny lakier

Elastyczne elastyczna lakier do tworzyw sztucznych
W przeciwieństwie do innych elastycznych lakierów naszej spółki to lakier ochronny i estetykę, sformułowane z najwyższej jakości żywic, które mogą się oprzeć, nawet na zewnątrz i odporne na warunki atmosferyczne.
W zależności od elastyczności podłoża malowane, pomalowane powierzchnie mogą być skręcone i skręcone bez pęknięć lakieru. Lakier jest zwykle proponowane jako błyszczącym wykończeniu, w odniesieniu do ilości przemysłowych możliwe jest również zaproponowanie wykończenia nieprzezroczyste. Dla tych aplikacji należy skontaktować się z obsługą techniczną.
Elastyczny lakier w Cromas 'jest na bazie żywic poliuretanowych o wysokiej funkcjonalności do rozpuszczalnika, usieciowanego utwardzaczy na bazie alifatycznych izocyjanianów czystych. Odporność na żółknięcie jest dobre.

Giętkie elastyczne varnish0
Do użytku wewnętrznego elastyczny lakier jest także dostępny z dotykowym gumowate (miękki w dotyku) i poślizgu (grip) też.
Najczęstsze zastosowania tych lakierów są: obraz z elastycznego poliuretanu, elastycznego PCW, podeszwy, buty, skóra, koagulacji (faux skóry), torby mody i tworzyw sztucznych.
Należy pamiętać, że podobnie jak wszystkie lakiery nie mogą być stosowane na krzemie, nawet jeśli przemywa specjalnego detergentu anty-krzemu.

W celu umożliwienia oceny skutków oraz dla małych powierzchni Zestaw testowy produkt jest dostępny, dla informacji, prosimy o kontakt z nami.
Efekt może być rozplanowane na:
- Drewno
- Metali (żelaza, aluminium, mosiądzu, itp ...)
- tworzywa sztuczne (ABS, ABS-PC, itp ...)
- Szkło