tłumaczenie

Lakier Crackle

Pękanie lakieru z efektu wieku skóry
Imponujące efekty wizualne i dotykowe, które symuluje typowe wieku skóry wykorzystywane w przemyśle meblarskim, lub z kombinacji różnych kolorach lakieru Crackle.
Wykończenie jest specjalistą w odróżnieniu od tych, które znajdują się zazwyczaj na rynku zastosowanie jest możliwe zarówno w piecu lub w temperaturze pokojowej.
Produkt jest na bazie rozpuszczalnika, składa się z kolorowym podstawy określonej w cracka, podstawy Crackle również kolorowe i ostatecznej nieprzezroczystym przejrzysty (zalecane 50 połysk, pół-nieprzezroczysty).
Zasadnicza różnica pomiędzy urządzeniem zawodowej i amatorskich produktów i decoupage jest to, że produkt profesjonalnym pozwala lepiej kontrolować wielkość szczeliny pracując w tych samych warunkach, czas aplikacji, aby dostarczyć klientowi podobnych elementów pomiędzy nimi a które mogą być łączone.
Klasyczny lakieru Crackle generalnie składa się z dwóch baz kontrastowych kolorach, takich jak czarny lub czerwonym tle i białym lub kremowym pęknięć. Dla kombinacji kolorów należy skontaktować się z obsługą techniczną, są dostępne wszystkie kolory RAL oraz niektóre kolory metaliczne.
Vernice crackl, vernice screpolante effetto pelle invecchiata 0 Vernice crackl, vernice screpolante effetto pelle invecchiata 1 Vernice crackl, vernice screpolante effetto pelle invecchiata 2 Vernice crackl, vernice screpolante effetto pelle invecchiata 3 Vernice crackl, vernice screpolante effetto pelle invecchiata 4 Vernice crackl, vernice screpolante effetto pelle invecchiata 5
Lakier w wieku efekt skóry jest modny przegląd zaproponowany przez Cromas dać nowe życie do produktu w inny sposób ograniczony do sektora Meble "prowansalsku" lub "kraj", stosując zasadę i wykończenia w tym samym kolorze. Jak widać Crackle Lakier w Cromas 'pozwala uzyskać niesamowite efekty dzięki wysokiej otwarcia pęknięć dozwolonych z uważnej formułowaniu naszego lakieru. Ważne środki ostrożności dotyczące stosowania i suszenia pozwala to uzyskać doskonałe i powtarzalne wyniki. W celu umożliwienia oceny skutków oraz dla małych powierzchni Zestaw testowy produkt jest dostępny dla informacji prosimy o kontakt z nami.
Efekt może być rozplanowane na:
- Drewno
- Metali (żelaza, aluminium, mosiądzu, itp ...)
- tworzywa sztuczne (ABS, ABS-PC, itp ...)
- Szkło

Na avere Maggiori Informacje o okolicy vernice Crackle consigliamo di visitare ppkt i seguenti link:
Crackle_painting
Craquelure