trans

Cromas - Kontakt


Siedziba firmy znajduje się we Włoszech u bram Mediolanu, 3 km od zjazdu Lainate na autostradzie A8, kilka minut od węzła A8-A4 (Turyn-Triest).
Goście są mile widziane przez mianowanie.

FAQ
Gdzie można kupić produkty?
Nasze produkty można kupić bezpośrednio od nas lub przez dealerów / dystrybutorów w swojej okolicy. Aby znaleźć najbliższego dystrybutora, prosimy o kontakt z konkretnego formularza.

Jestem firmą, możesz otrzymywać wizytę technika lub od przedstawiciela handlowego?
Nasza firma posiada sieć agentów i dystrybutorów dla wielu regionach Włoch, w których możliwe będzie nasza opieka zorganizować spotkanie techniczno-handlowe.

Jestem prywatnym użytkownikiem, mogę robić zakupy?
Prywatni użytkownicy mogą zakupić nasze produkty, które odpowiadają przepisom VOC dla użytkowników nieprofesjonalnych, profesjonalne produkty można kupić, jeśli aplikacja jest prowadzone przez technika w odpowiednim środowisku.

Jak mogę kupić produkty? I to jest możliwe kupić online?
Produkty można kupić poprzez kontakt z naszym biurem. Nie jesteśmy w sklepie internetowym, ale można kupić drogą korespondencyjną za pośrednictwem PayPal lub zaliczki.

Czy to możliwe, aby przyjść do biura i bezpośrednio zakupić produkty?
Nie jesteśmy sklepem, ale firma produkująca lakiery, produkty można obejrzeć w naszym biurze po wcześniejszym umówieniu. Wycofanie materiału można dokonać w naszym biurze.

Czy to możliwe, aby mieć kolor karty próbek?
Karta próbki kolorów dostępne są dla architektów, projektantów, firm, sprzedawców i użytkowników profesjonalnych.

Kolory są konfigurowalne?
Niektóre produkty pozwalają na dostosowanie kolorów, dla tych wniosków należy skontaktować się z obsługą techniczną.

Czy Cromas sprzedawać tylko lakier lub mogą również usługi malowania?
Cromas produkuje i sprzedaje lakiery tylko na usługi malowania należy skontaktować się z zaufanych lacquerers i malarzy.

Muszę zrobić małą pracę, jakie są minimalne ilości?
Cromas uważa, że ​​każda praca, duże czy małe, jest równie ważne, więc produkty to również pakiet 1 kg / 1 litro, na każdy produkt dostępny jest "zestaw testowy" nadaje się do małych prac lub próbkami z 1 -2 mq

Czy to możliwe, aby wysłać swoje farby za granicą?
Za granicę przesyłka farb jest dostępny, ale koszty wysyłki musi być określona dla każdego zamówienia. Prosimy pamiętać, że wysyłka produktów łatwopalnych w obcych krajach mogą mieć wysokie koszty, zwłaszcza przez powietrze, a czasami są maksymalne kwoty, które można nosić.

Jakie są terminy dostaw towarów?
Cromas ma na celu szybką dostawę materiałów, które można oszacować w chwili zamówienia. Firma nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu kurierów.